AutoZentrum


VW TIGUAN 2.0 TDI 110kW Comfortline | Business 5d | 2018god

VW TIGUAN 2.0 TDI 110kW | Comfortline | Business 5d | 2018god Увезен...

23.500 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
23.700 €
Кочани

Автомобили

VW up! Move up! 1.0 60HP - 83.000km - 16god

VW up! Move up! 1.0 60HP - FULL OPREMA Увезена од Германија Менувач: ...

6.999 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Mercedes E200 CDI BLUETEC - 2015

Mercedes E200 BlueTec - 2200kubika - 100KW (136HP) DIESEL УВЕЗЕНА О...

19.300 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
19.600 €
Кочани

Автомобили

BMW 740d XDRIVE - 228KW (306HP)

BMW 740d XDRIVE / 228KW (306HP) УВЕЗЕНА ОД ГЕРМАНИЈА Регистрирана до...

21.900 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

PEUGEOT 207 CC 1.6 VTI - 88KW (120HP)

PEUGEOT 207 CC 1.6 VTI / 88KW (120HP) КАБРИОЛЕТ УВЕЗЕНА ОД ГЕРМАНИЈ...

4.100 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

AutoZentrum

Телефон: 071388889

Град: Кочани

Facebook страна: https://www.facebook.com/AutoZentrumMK/?ref=page_internal

Увезуваме половни автомобили од ЕУ (Германија, Франција, Холандија, Италија). Автомобилите пред увоз се детално прегледани во земјите од каде се купени и истите пристигаат со целосна сервисна историја - сервисна книшка ! Сите автомобили се во одлична состојба 100 % гаранција на километри За повеќе информации контактирајте не на телефонскиот број: 071388889

Контактирајте го огласувачот преку е-маил
Внесете го точниот резултат:
Spam protection & IP save
Испраќање на рекламни понуди е строго забрането!
Испрати порака
AutoZentrum


Кочани

www.reklama5.mk/autozentrummk

071388889

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам