AVTO CAJKA


Ford Transit 2.2 TDCi

Ford Transit 2.2 TDCi 2009 година на производство, поминати 220.000 к...

5.500 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

Citroen C4 Grand Picasso 1.6 Hdi

Се продава Citroen C4 Grand Picasso 1.6 Hdi 110кс , со поминато 154,0...

6.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

UAZ Pickup Premium Lux

Се продава нов UAZ Pickup Premium Lux 2.7 бензин 150кс ,4x4 со електр...

24.110 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Opel Signum 1.9 CDTI A/T

Се продава Opel Signum 1.9 CDTI 110 kw A/T 2004 година , поминати 250...

2.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Seat Cordoba 1.9 SDi

Се продава Seat Cordoba 1.9 SDi , 2004 година , поминати 183.600 км, ...

2.400 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Jeep Cherokee 2.7D 4x4

Се продава Jeep Cherokee 2.7D 4x4 автоматски менувач, редуктор , поми...

10.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Се продава Seat Altea 2.0 TDi 103kw 2004 год.

Seat Altea 2.0 TDii 103kw со поминати 244.000km,Возилото е регистрира...

3.650 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

AVTO CAJKA

Телефон: 070 256 090

Адреса: Маршал Тито бб. Тетово

Град: Тетово

Веб страна: www.avtocajka.com.mk

Facebook страна: https://www.facebook.com/avtocajka/

Продажба и сервис на нови и половни возила, овластен дистрибутер за нови возила од гамата на Peugeot Hyundai Ford Toyota Honda Suzuki

Контактирајте го огласувачот преку е-маил
Внесете го точниот резултат:
Spam protection & IP save
Испраќање на рекламни понуди е строго забрането!
Испрати порака
AVTO CAJKA

Маршал Тито бб. Тетово

Тетово
www.avtocajka.com.mk

www.reklama5.mk/avtocajka

070 256 090

www.avtocajka.com.mk

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам