1 / 1
PROCESORI 775,AM3,AM2,1155,1156,478 QUAD,DUAL CORE,Core2Duo,
10 €
14.11.2022 13:05

Штип / Штип

POLOVNI PROCESORI SITE TIPOVI 775 CORE 2 DUO QUAD INTEL AM2 AM3
775 AMD ATHLON PHENOM SEMPRON 939 754
i3 3220
i3 4150
i5 2400
i5 2500k
i5 3330
i5 4460
i5 3570k
i7 6700k

DUAL-CORE
E1500
E2160
E2200
E5400

INEL PENIUM E5500

Intel® Core™2 Duo
E4300
6300
6420
E6550
6600
E6750
E6850intel celeron 430 2 x 512 Cache, 1.80 GHz , 800 MHz FSB

intel pentium D
3.0 / 4 / 800
intel celeron d
3.33 / 512 / 533
2.53 / 512 / 533
2.66
i7 950, 860
1156
Intel Core i3-540 Processor 4M Cache, 3.06 GHzAM 2
AMD Athlon 64 X2 4000+


AM 3
939
AMD Athlon 64 X2 3800+
AMD Athlon 64 3500+
AMD Athlon 64 3400+
AMD Athlon 64 3000+
AMD Sempron 64 3000+

754
AMD Sempron 64 3400+

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Процесори / Кулери

Се продава од:

ПЕРФОРМА КОМПЈУТЕРИ
Пробиштипска бр.21А
Потврден огласувач
078348962
Испрати Е-маил до огласувачот

Procesor AMD Phenom II X2 555 AM3 , A6-5400K FM2

15 €

Procesori i5 i7 LGA 1155 1150 1151 i dr cpu

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам