1 / 11
678378 MALOSSI PRIMARY GEARS HTQ z13/35 - PEUGEOT JETFORCE
5.700 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
16.03.2021 10:17

Карпош / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

678378 MALOSSI PRIMARY GEARS HTQ z13/35 - PEUGEOT JETFORCE

678378 Зупчаници пренос Malossi z13/35 (примарни) - овозможуваат поголема крајна брзина.

Имаме на лагер, може да се купи веднаш преку интернет од нашата ВЕБ страна: motoparts.com.mk
достава за 1 ден низ цела Македонија, плаќање при превземање


www.motoparts.com.mk

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Резервни делови / Менувачи

Се продава од:

ДЕЛОВИ ЗА МОТОРИ И СКУТЕРИ - ВЕЛЕС
ул. Благој Ѓорев бр.152 (нас.Тунел) ВЕЛЕС
Потврден огласувач
078216258
Испрати Е-маил до огласувачот

Zvezdi i lanec zapcanici YAMAHA FZ600 XJ600 chain sprokets

6600 МКД

Зупчаници пренос Malossi Gears GILERA RUNNER 125 2T PIAGGIO

5150 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам