1 / 12
ПАР гумени рачки навлаки со лого TAKEGAWA (МОТОДЕЛОВИ-Велес)
550 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
10.05.2022 20:38

Карпош / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Kawasaki

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

1999

Модел:

KX

ПАР гумени рачки навлаки со лого TAKEGAWA
Имаме на лагер, може да се купи веднаш преку интернет од нашата ВЕБ страна: motoparts.com.mk
достава за 1 ден низ цела Македонија, плаќање при превземање


www.motoparts.com.mk

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

ДЕЛОВИ ЗА МОТОРИ И СКУТЕРИ - ВЕЛЕС
ул. Благој Ѓорев бр.152 (нас.Тунел) ВЕЛЕС
Потврден огласувач
078216258
Испрати Е-маил до огласувачот

НОГАРИ, ШИРОКИ ПЕДАЛА ЗА ЧОПЕР-HARLEY DAVIDSON, HONDA REGAL

4100 МКД

OFF ROAD HIGH PERFORMANCE AIR FILTER

1300 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам