1 / 12
Зупчаници пренос Malossi Gears GILERA RUNNER 125 2T PIAGGIO
5.150 МКД
Со вклучен ДДВ
23.12.2021 17:30

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

679614 Зупчаници пренос Malossi z 15/41 (секундарни) SECOND.GEARS HTQ z 15/41 (SPLINED-Ø17) за зголемување на брзината, одговараат за следниве модели:
GILERA RUNNER FX 125 2T
ITALJET DRAGSTER 125 2T
PIAGGIO HEXAGON LX 125 2T LC
PIAGGIO SKIPPER LX 125 2T PIAGGIO SKIPPER LXT 150 2T
Имаме на лагер, може да се купи веднаш преку интернет од нашата ВЕБ страна: motoparts.com.mk
достава за 1 ден низ цела Македонија, плаќање при превземање


www.motoparts.com.mk

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Резервни делови / Менувачи

Се продава од:

ДЕЛОВИ ЗА МОТОРИ И СКУТЕРИ - ВЕЛЕС
ул. Благој Ѓорев бр.152 (нас.Тунел) ВЕЛЕС
Потврден огласувач
078216258
Испрати Е-маил до огласувачот

LINKEN LIKGKEN HAMACHI SKYGO TRUVA 125 zvezdi predna + zadna

900 МКД

Зупчаници пренос Malossi Gears GILERA RUNNER 125 2T PIAGGIO

5150 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам