1 / 3
Profi Magnet za sobiranje na strugotini sponi i drug metal
45 €
10.08.2020 13:02

Кочани / Кочани

Состојба на предмет
Нов

INFO TEL: VIP 078 201 949
ONE 070 213 150
ONE 070 398 715

Sakate brzo i efikasno cistenje na strugotini, sponi i drug metal posle zavrsenata rabota? Ne gubete si go vaseto vreme so starata metla, kupete si profesionalen magnet za sobiranje na strugotini, sponi i drugi metalni ostatoci.

Cena: 2.840 denari so DDV

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од: Претпријатие

Avto plac METFIL
Унгарска бб Индустриска зона Кочани
Потврден огласувач
070 398 715 078 201 949
Испрати Е-маил до огласувачот

Magnetna busalica MAGPRO 35 Germanska Profi NOVA

770 €

Profi Magnet za sobiranje na strugotini sponi i drug metal

45 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам