1 / 11
ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ – Ексклузивен стан
200.000 €
28.10.2022 22:33

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

85 m²

Греење:

Друго

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

ohrid

Се продава нов луксузен стан со ексклузувен поглед на езеро.
Површината на станот е 85м2+27м2 тераса,со распоред
(дневна,трпезарија,кујна,две спални,ходник,купатило).
Кат – 3
Зградата поседува гаражи.
Станот се наоѓа во Пештани,100м до езеро.
Шифра Ц7/21
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме афтентично дадени од сопственикот.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

ИМПЕРИЈА
Булевар Туристичка 36А
Потврден огласувач
078 22 82 33
Испрати Е-маил до огласувачот

ИМПЕРИЈА – Ефтин стан

0 €

ИМПЕРИЈА – Стан 61м²

1570 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам