Logo

NOV ALNASER ZA RENO 18-20 1.6

Број на оглас: 1387122 | Објавен на: 26.06.2019, 08:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: 18-20

Tип на делови: Делови за Сервис и одржување

Цена: 420.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


12 V 0.9KW DUCELLIEL KATALOSKI BROJ 6183 9.ZABI RABOTNO VREME OD 08 DO 18 CASOT

Огласи од: Aco

Станете Премиум член

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Aco

Потврден огласувач