Logo

NOVI DELOVI ZA RENO

Број на оглас: 1432894 | Објавен на: 26.06.2019, 08:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: RENO 4 5 9 18 21

Tип на делови: Делови за Сервис и одржување

Цена: 1 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


NOVI DELOVI ZA RENO 4-5-9-18-21 ALTERNATOR NE ODGOVARAME NA PORAKI RABOTNO VREME OD 08 DO 19 CASOT

Огласи од: Aco

Станете Премиум член

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Aco

Потврден огласувач