Logo

NOVI DELOVI ZA SKODA FELOICIJA I FAFORIT

Број на оглас: 1435668 | Објавен на: 24.08.2019, 09:17
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Skoda

Модел: FELICIJA FOVORIT

Tип на делови: Делови за Сервис и одржување

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


NOVI DELOVI ZA SITE SKODI NEODGOVARAME NA PORAKI------ RABOTNO VREME OD 08 DO 18 CASOT

Огласи од: Aco

Станете Премиум член

  Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

  Aco

Потврден огласувач