Logo

NOVA--VODNA PUMPA ZA MERCEDES 123/200/300

Број на оглас: 1488673 | Објавен на: 23.10.2018, 08:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C KLASA 123/200/230

Tип на делови: Делови за Сервис и одржување

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


VODNA PUMPA NOVA--GK-MADE IN GERMANY---C KLASA kataloski broj 1022001101 ili GK 980028-- RABOTNO VREME OD 08 DO 18 CASOT

Огласи од: Aco

Станете Премиум член

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Aco

Потврден огласувач