1 / 10
Namotiki so magnet SUZUKI TB50 Ran QINGQI QM50QT-B2 FUDE
1.900 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
10.05.2022 09:29

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Статор и ротор (магнет и калеми) Одговара за постари модели на скутери и ATV со тип на машина: D1E41QMB, D1E41QMB02, H1E41QMB, 1E41QMB, 50CC 2T воздушно ладење. Qingqi QM50QT-B2, SUZUKI TB50 Ran
Имаме на лагер, може да се купи веднаш преку интернет од нашата ВЕБ страна: motoparts.com.mk
достава за 1 ден низ цела Македонија, плаќање при превземање


www.motoparts.com.mk

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Резервни делови / Електрични делови

Се продава од:

ДЕЛОВИ ЗА МОТОРИ И СКУТЕРИ - ВЕЛЕС
ул. Благој Ѓорев бр.152 (нас.Тунел) ВЕЛЕС
Потврден огласувач
078216258
Испрати Е-маил до огласувачот

Alanser - starter motor YAMAHA YFM 350 XT ATV Raptor

5200 МКД

Alanser - starter motor KTM 2T EXC 200 250 300 Freeride 250R

6700 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам