1 / 4
Se prodava kuka vo strog centar
220 €
23.02.2023 08:05

Кичево

Број на соби:

6

Квадратура:

1060 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

1060 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Југ

Se prodava kukja vo strog centar na Kicevo, pozadi benz. pumpa Pucko Petrol so vkupna povrsina izgradeno i neizgradeno zemjiste od 1060 m2 so vcrtani dve markici.
Mestoto e idealno za stanbeni objekti koe iako e vo centar se naogja na mnogu tivka lokacija
Inf na tel. 070-318-320 i 078-318-325

Agencija za nedvizsnosti Okey!

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

Агенција за недвижности Оkey
Булевар Ослободување 27/2-1 Кичево
Потврден огласувач
070 318 320
Испрати Е-маил до огласувачот

Se prodava kukja so deloven prostor

85000 €

Se prodava kukja nasproti Zito Market

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам