1 / 8
ИМПЕРИЈА – Куќа 200м²
По Договор
16.02.2023 22:24

Охрид / Охрид

Број на соби:

8

Квадратура:

200 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

100 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

ohrid

Се продава куќа со површина 200м² со катност П+1 и површина на дворно место 100м².
Куќата располага со покриена визба,магацински простор и гаражен простор за 3 автомобили.
Во куќата е инсталирано парно греење,комбинирано на струја и дрва.
Секоја соба има тераса.
Куќата се наоѓа на ул.Марко Цепенков,во близина на градската болница.
Може да се замени за стан.
Шифра Д 71/17
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме афтентично дадени од сопственикот.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

ИМПЕРИЈА
Булевар Туристичка 36А
Потврден огласувач
078 22 82 33
Испрати Е-маил до огласувачот

ИМПЕРИЈА – Викенд куќа

67900 €

ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ - Куќа 190м2

160000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам