1 / 9
Zvezdi i lanec zapcanici YAMAHA FZ600 XJ600 chain sprokets
6.600 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
21.04.2021 11:53

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Front sprocket JTF 571 / 16z VAZ YB09.316
Rear Sprocket JTR 862 / 44, 45z VAZ YA07.44
YAMAHA FZ600 XJ600

Имаме на лагер, може да се купи веднаш преку интернет од нашата ВЕБ страна: motoparts.com.mk
достава за 1 ден низ цела Македонија, плаќање при превземање


www.motoparts.com.mk

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Резервни делови / Менувачи

Се продава од:

ДЕЛОВИ ЗА МОТОРИ И СКУТЕРИ - ВЕЛЕС
ул. Благој Ѓорев бр.152 (нас.Тунел) ВЕЛЕС
Потврден огласувач
078216258
Испрати Е-маил до огласувачот

Zvezdi i lanec zapcanici YAMAHA FZ600 XJ600 chain sprokets

6600 МКД

LINKEN LIKGKEN HAMACHI SKYGO TRUVA 125 zvezdi predna + zadna

900 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам