1 / 8
LINKEN LIKGKEN HAMACHI SKYGO TRUVA 125 zvezdi predna + zadna
900 МКД
Со вклучен ДДВ
27.10.2021 18:11

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Имаме на лагер, може да се купи веднаш преку интернет од нашата ВЕБ страна: motoparts.com.mk
достава за 1 ден низ цела Македонија, плаќање при превземање


www.motoparts.com.mk

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Резервни делови / Менувачи

Се продава од:

ДЕЛОВИ ЗА МОТОРИ И СКУТЕРИ - ВЕЛЕС
ул. Благој Ѓорев бр.152 (нас.Тунел) ВЕЛЕС
Потврден огласувач
078216258
Испрати Е-маил до огласувачот

6713602 MALSOSSI GEARS - KEEWAY MATRIX, CPI, GENERIC XOR 50

5800 МКД

678378 MALOSSI PRIMARY GEARS HTQ z13/35 - PEUGEOT JETFORCE

5700 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам