1 / 5
KIMONA
1 €
Цената не е фиксна
27.01.2023 16:56

Кисела Вода / Скопје

SE PRADAVAAT GLANC NOVI 3 KIMONA.
2 za JUDO i 1 za KARATE.
KIMONATA SE PROFESIONALNI.
BESPREKORNI. 076 914126
Toni

Категорија: Спортска опрема и активности / Боречки спортови / Облека

Се продава од:

tonci
Потврден огласувач
076914126
Испрати Е-маил до огласувачот

Icon i Nolan

1 €

Uvoz od GERMANIJA

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам