Logo

PODIZACI ZA STAKLA LEV I DESEN ZA SUZUKI MARUTI

Број на оглас: 1876920 | Објавен на: 23.11.2018, 10:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Suzuki

Модел: SUZUKI MARUTI

Tип на делови: Стакло и додатоци /Прозореци

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


NOVI PODIZACI ZA STAKLA LEV I DESEN ZA SUZUKI MARUTI----- POLOVEN- PODIZAC LEV ZA PUNTO 2 ------ PODIZAC ZA OPEL KADET LEV NOV
RABOTNO VREME OD 08 DO 18 CASOT

Огласи од: Aco

Станете Премиум член

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Aco

Потврден огласувач