1 / 1
ИМПЕРИЈА – Плац со маркица
100 €
22.05.2023 20:51

Охрид / Охрид

Квадратура:

1609 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава плац со вкупна површина 1609м² со две маркици за градба од кои на едната маркица е започната градба.
Маркиците се со димензии 10х10 и катност П+1.
Плацот се наоѓа во Пештани (200 метри до кеј на езеро)
Шифра Е 58/23
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме афтентично дадени од сопственикот.


Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

ИМПЕРИЈА
Булевар Туристичка 36А
Потврден огласувач
078 22 82 33
Испрати Е-маил до огласувачот

ИМПЕРИЈА – Плац 1250м²

100 €

ИМПЕРИЈА – Плац на продажба

32 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам