1 / 1
ИМПЕРИЈА – Продажба на плацеви
40 €
28.12.2022 18:24

Охрид / Охрид

Квадратура:

683 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продаваат два плацови со површина 2779м² и 683м² во населба Чекоштина.
Плацовите се со маркица за градба.
Шифра Е 59/2 и Е 59/3
До плацовите има можност за спроведливост на вода,струја,трасиран пат.
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме автентично дадени од сопственикот.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

ИМПЕРИЈА
Булевар Туристичка 36А
Потврден огласувач
078 22 82 33
Испрати Е-маил до огласувачот

ИМПЕРИЈА – Плац 472м²

12500 €

ИМПЕРИЈА – Нива 1715м²

16000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам