Logo

honda crf250 2007 god

Број на оглас: 2182104 | Објавен на: 25.10.2017, 08:17
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Honda

Вид: Крос/Ендуро

Година: 2007

Модел: crf 250

Цена: 2.350 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


vo odlichna sostojba poveke info na tel

Огласи од: Auto Gambi

Auto Gambi

Виница

Станете Премиум член

  Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

  Bobi

Потврден огласувач