1 / 8
Komplet Kozmeticki Salon
1 €
Цената не е фиксна
24.06.2022 13:50

Кисела Вода / Скопје

Se prodava Komplet Kozmeticko Frizerski Salon so odlichno sochuvani mashini od Programata na Sportarredo Sorisa ( Corpo 02 ; Dermosonic ; Lifting C ; Belex 08 ; Kreveti i Stolici od istata programa, komplet frizerski stol ..... Informacii na tel. 070 801897 Elizabeta posle 17h.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / За Фризерски салони/Козметичка нега

Се продава од:

tonci
Потврден огласувач
076914126
Испрати Е-маил до огласувачот

ODLICNIIII!!!!

6000 €

Komplet Kozmeticki Salon

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам