1 / 4
VLAGOMER ZA MERENJE VLAZNOST NA VOZDUH ANALOGEN
600 МКД
Цената е фиксна
19.03.2021 09:42

Кочани / Кочани

Состојба на предмет
Нов

- PRODAVAM NOVI ANALOGNI VLAGOMERI ZA MERENJE VLAZNOST NA VOZDUH SO OPZIJA ZA KALIBRIRANJE NA ISTIOT URED. UNIVERZALEN ZA RAZNI NAMENI. PRAKAM PO KARGO EKSPRES ILI BRZA PRATKA NIZ CELA MAKEDONIJA. 077-735-790 070-607-455

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

INKUBATOR-INKUBATORI I OPREMA - DIGITALNI MERNI INSTRUMENTI
Потврден огласувач
070-607-455 077-735-790
Испрати Е-маил до огласувачот

PM2.5 DETEKTOR ZA MERENJE CESTICKI-KVALITET NA VOZDUHOT

1600 МКД

TERMOMETAR SO VLAGOMER ANALOGEN KOMBINIRAN DO 120c

1000 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам