1 / 7
Потопна пумпа TOP 3
1 МКД
Цената не е фиксна
07.04.2021 08:37

Илинден / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Потопна пумпа PEDROLLO - Italy

Тип: TOP 3
Потекло: Италија
Сила на моторот: 550 W
Q (max): 260 лит/мин
H (max): 10 метри
Влез/Излез: 1 1/4"
Волтажа: 240V
Фрекфенција: 50 Hz
Тежина: 6.4 kg
Гаранција: 12 месеци

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

Електропромет ВИН
ул. Борис Трајковски бр. 214 (Пинтија)
Потврден огласувач
071327026
Испрати Е-маил до огласувачот

Хидро - Сет 1500 W (24H)

1 МКД

Пумпа CPm 100 (250W)

1 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам