1 / 10
ИМПЕРИЈА – Вила во Св.Стефан
По Договор
22.12.2022 21:42

Охрид / Охрид

Број на соби:

8

Квадратура:

270 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

200 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

4 Паркинг места

Ориентација:

Запад

Адреса:

Ohrid

Шифра Д 79/18
Се продава куќа-вила со површина 270м² со катност П+1.
Површината на дворното место изнесува 200м².
Вилата располага со 4 засебни апартмани,голема заедничка просторија за дневен престој и кујна.
Се наоѓа во населба Св.Стефан (4-5км до центар на Охрид)
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме автентично дадени од сопственикот.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

ИМПЕРИЈА
Булевар Туристичка 36А
Потврден огласувач
078 22 82 33
Испрати Е-маил до огласувачот

ИМПЕРИЈА – Екстра Куќа

246000 €

ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ – Куќа 370м2

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам