1 / 3
Vodootporen saat 5ATM SKMEI 1219 so dvojno vreme i svetlo
1.090 МКД
Цената е фиксна
04.04.2021 22:18

Прилеп / Прилеп

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

SKMEI ВОДООТПОРЕН саат до 50m, можи да се носи при туширање или пливање, а додека е под вода не е препорачливо да се притискаат дугмињата.
Саат со двојно време, календар, ден во неделата, штоперица, аларм, одбројување, временски потсетник и луминисцентни цифри.
Модел SKMEI 1219.
Надворешен дијаметар 47mm.
Широчина на ремче 20mm.
Дебелина на бројчаник 13mm.

Категорија: Часовници и Накит / Часовници / Машки / Модни часовници

Се продава од:

Купи онлајн
Потврден огласувач
078806380
Испрати Е-маил до огласувачот

NORTH ELEGANTEN TEGET SAAT SO DATUM

990 МКД

MERCEDES racen saat sat casovnik

1290 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам