Logo

ДАРМА ДОМА издава стан во Ново Лисиче !

Број на оглас: 2640068 | Објавен на: 25.02.2020, 08:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 55 m²

Греење: Централно

Спрат: 1 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Исток

Цена: 250 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Дарма Дома издава стан во Ново Лисиче кај Лиса, наместен комплетно со нов мебел, поседува 55 м2, 2 соби, дневна и спална. нова медијапан КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина ЗА ПЕРЕЊЕ, понова градба, ПАРКИНГ, балкон, клима.вселив веднаш...

цена-250 евра
шифра 19420

контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна
www.darmadoma.com.mk
e-mail: darmadom.info@gmail.com
https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje/

Огласи од: REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА

REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА

Бул.Партизански Одреди 82,лок.11 Т.Ц. АНТИКО
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

 Скопје    Општина:Аеродром

Прати Е-Маил

 REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА

Потврден огласувач