1 / 3
ИМПЕРИЈА - Плац на кеј на езеро
260.000 €
06.04.2023 22:09

Охрид / Охрид

Квадратура:

726 m²

Тип на земјиште:

Останато

Шифра Е63/19
Се продава плац со површина 726м² во близина на хотел Аквалина (поранешен х.Застава).
Од плацот до брег на езеро има 10 метри.
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме автентично дадени од сопственикот.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

ИМПЕРИЈА
Булевар Туристичка 36А
Потврден огласувач
078 22 82 33
Испрати Е-маил до огласувачот

ИМПЕРИЈА – Плац 1250м²

100 €

ИМПЕРИЈА – Плац 305м²

12500 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам