Logo

polovni delovi za bmw e39 i e36 2.0i

Број на оглас: 2661050 | Објавен на: 22.03.2018, 10:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 520

Година: 1998

Гориво: Бензин

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2018

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: 660 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


polovni delovi za bmw e39 i e36 2.0i...odlichen vanos motor. ima se shto vi treba..poveke info na 070242698 ..prakam i po kargo

Огласи од: Auto Gambi

Auto Gambi

Виница

Станете Премиум член

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 Bobi

Потврден огласувач