Logo

delovi za bmw e36 325td

Број на оглас: 2710326 | Објавен на: 09.12.2017, 15:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 325

Година: 1992

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2018

Сила на моторот: 105 kw / 143 ks

Цена: 500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se shto vi treba..ima M podvozje,farovi so lupa..dosta oprema za taj model i taa god...poveke info 070242698 prakam i po kargo

Огласи од: Auto Gambi

Auto Gambi

Виница

Станете Премиум член

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 Bobi

Потврден огласувач