Logo

polovni delovi za bmw 070242698

Број на оглас: 2752484 | Објавен на: 12.01.2019, 11:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 525

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 120000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2018

Сила на моторот: 150 kw / 204 ks

Цена: 666 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


polovni delovi za bmw..se shto vi treba..prakam i po kargo...
070-598-666
070-242-698

Огласи од: Auto Gambi

Auto Gambi

Виница

Станете Премиум член

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 Bobi

Потврден огласувач