1 / 12
ALARM SO DALECINSKO ZA MOTOR,VELOSIPED,STAN,KUKA I DR
600 МКД
Цената е фиксна
22.10.2020 08:37

Кочани / Кочани

Состојба на предмет
Нов

- PRODAVAM NOVI ALARMI SO DALECINSKO UNIVERZALNI ZA SITE VIDOVI NA MOTORCIKLI I VELOSIPEDI ZA ZASTITA OD KRAZBA KOJ RABORI NA VIBRACIJA SO JACINA NA ZVUK OD 120db. LESNO SE POSTAVUVA NA BILO KOE POGODNO MESTO I LESNO SE AKTIVIRA SO POMOS NA DALECINSKO NA DALECINA OD 20m, I NA TOJ NACIN VEKE STE GO ZASTITILE VASIOT MOTORCIKL ILI VELOSIPED. - Карактеристики:


100% сосема нов.

Боја: црна

Материјал : пластика

Аларм режим: Комплетна микро -vibration предизвика

Аларм волумен: 120DB

Времетраењето на секој аларм: 40 сек

Контрола опсег: до 20 метри

Моќност: 1 * GF22 DC 9V батерија (не се вклучени)
дупка со дијаметар: ~ 7mm

Аларм димензии: 90 * 55 * 25mm

Далечински управувач димензии: 50 * 40 * 13mm

Мини форма.

Едноставен за ракување и лесно се инсталира.

Безжичен Вибрациски Аларм со инфра-црвени далечински управувач.

Совршен и за заштита на вашата продавница, канцеларија, дом или било каде што се бара заштита со пристоен изглед.

Економичен и практичен.

Аларм со ON / OFF прекинувач, и далечински управувач со аларм и копчиња за лесно ракување.

120dB звук кој може да трае околу 40 секунди.

Далечински управувач со опсег до 20 метри.

Магнет назад за монтирање и лесна инсталација.

Далечински управувач со привезок и алка за лесно носење. - vrsam dostava sekoj den vo sekoe vreme niz cela makedonija preku kargo ekspres ili brza pratka. 070-607-455 077-735-790

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Безбедност опрема

Се продава од:

INKUBATORI I OPREMA-DIGITALNI MERNI INSTRUMENTI I VLAGOMERI
Потврден огласувач
070-607-455 077-735-790
Испрати Е-маил до огласувачот

BLUETOOTH CIP GPS ALARM PRIVRZOK ZA KLUCEVI PARICNIK KUFER

350 МКД

DETEKTOR-ALARM ZA PRELEVANJE ILI POTOPUVANJE NA SENZOROT

600 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам