Logo

delovi za audi a4 karavan/sedan

Број на оглас: 2861839 | Објавен на: 22.01.2019, 18:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 05.2019

Сила на моторот: 90 kw / 122 ks

Цена: 66 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


polovni delovi za audi prakam i po kargo
070-598-666
070-242-698

Огласи од: Auto Gambi

Auto Gambi

Виница

Станете Премиум член

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 Bobi

Потврден огласувач