Logo

Дарма Дома издава стан во Капиштец !

Број на оглас: 2866480 | Објавен на: 26.02.2020, 13:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 45 m²

Греење: Централно

Спрат: 1 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Исток

Цена: 250 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нов стан во Капиштец, во Ктк, станот поседува 45 м2 ,2 соби,дневна, и спална, наместен со нов небел, греење на парно, КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, балкон, нова градба, паркинг,вселив веднаш...


цена-250 евра-не е фиксна

шифра 19314

контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна
www.darmadoma.com.mk
e-mail: darmadom.info@gmail.com
https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje/

Огласи од: REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА

REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА

Бул.Партизански Одреди 82,лок.11 Т.Ц. АНТИКО
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА

Потврден огласувач