1 / 2
prodavam zadna platforma za gliser
1 €
07.05.2020 05:22

Охрид / Охрид

prodavam zadna platforma za gliser so stepenicki za vo voda cena 130 evra
viber 078-998-235

Категорија: Моторни Возила / Бродови / чамци / Водни скутери / Моторни бродови

Се продава од:

ohrid
Потврден огласувач
1234567890
Испрати Е-маил до огласувачот

prodavam zadna platforma za gliser

1 €

izdavam bodce za prevoz na turisti

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам