1 / 3
RAM memorija DDR2 2x1GB
500 МКД
Цената е фиксна
04.11.2021 10:41

Скопје Центар / Скопје

Se prodava ispravna malce koristena memorija Transcend DDR2 1GB = 500

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / РАМ Меморија

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам