1 / 4
ИМПЕРИЈА – Деловен простор
70.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.03.2023 21:51

Охрид / Охрид

Квадратура:

50 m²

Греење:

Друго

Шифра Д 84/16
Се продава деловен простор со површина 50м² на приземје.
Моментално деловниот простор е изнајмен на аптека.
Се наоѓа на ул.Даме Груев (3 минути пеш до чаршија).
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме автентично дадени од сопственикот.

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

ИМПЕРИЈА
Булевар Туристичка 36А
Потврден огласувач
078 22 82 33
Испрати Е-маил до огласувачот

ИМПЕРИЈА – Дуќан во стара чаршија

0 €

ИМПЕРИЈА – Ексклузивни апартмани

1100 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам