1 / 10
LINISKI LASER ZA HORIZONTALNO I VERTIKALNO MERENJE SO DRZAC
3.800 МКД
Цената е фиксна
27.12.2019 12:36

Кочани / Кочани

Состојба на предмет
Нов

LINISKI LASER ZA HORIZONTALNO I VERTIKALNO MERENJE SO DRZAC KOMPLET - PARKSIDE GERMANSKI - PRAKAM PO KARGO DO SITE GRADOVI. cena 4000 den. 077735790. 070607455

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

INKUBATOR-INKUBATORI I OPREMA - DIGITALNI MERNI INSTRUMENTI
Потврден огласувач
070-607-455 077-735-790
Испрати Е-маил до огласувачот

DIGITALEN TERMOSTAT-HIDROSTAT KONTROLER MODUL DC 6V-30- 10A

1200 МКД

TERMOMETAR ANALOGEN OD 0 DO 120c ZA VODA KAFEMAT,BOJLER I DR

600 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам