1 / 3
prodavam zadna platforma za gliser
1 €
24.07.2022 02:04

Охрид / Охрид

prodavam zadna platforma za gliser ima i skalicki.
cena 150 evra tel viber 078.998235
tel ili na biljanatourism@yahoo.com

Категорија: Моторни Возила / Бродови / чамци / Водни скутери / Моторни бродови

Се продава од:

ohrid
Потврден огласувач
1234567890
Испрати Е-маил до огласувачот

izdavam bodce za prevoz na turisti

1 €

prodavam zadna platforma za gliser

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам