1 / 5
SE PRODAVA KUKJA POD KRUSINO
1 €
02.02.2019 14:01

Кичево

Број на соби:

6

Квадратура:

92 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

260 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Se prodava kukja vo odlicna sostojba, neposredno do Dr. Blaze, Podkrusino.
Kukjata e na asvalten pat so povrsina od 352 m2.
Extra cena po dogovor.
Kontakt: Vlatko - 070 318 320

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Агенција за недвижности Оkey
Булевар Ослободување 27/2-1 Кичево
Потврден огласувач
070 318 320
Испрати Е-маил до огласувачот

SE PRODAVA NOVA KUKJA VO NAS. GORICA

1 €

Se prodava kuka vo strog centar

220 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам