1 / 1
ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА ОД 385М2- ЦЕНТАР (О.У. Стив Наумов)
80.000 €
08.10.2019 13:29

Битола / Битола

Квадратура:

385 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Градежната парцела е на одлична локација-централно подрачје, со маркица за градба со намена А1, П+2 со висина до венец 10,20м во основа 120м2. Градежната парцела има директен пристап до главна улица. Плацот е расчистен од порано постоечките објекти и е спремен за градба.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Агенција за недвижности ИТОН-БС
Ул.Климент Охридски 35/1 Пелагонка 2
Потврден огласувач
071/56 33 85
075/24 11 02
Испрати Е-маил до огласувачот

НИВА 150000 м2

5 €

ЗЕМЈОДЕЛСКА ПАРЦЕЛА ОД 2700 м2-Кукуречани

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам