Logo

Se prodava Orizna niva

Број на оглас: 2993680 | Објавен на: 15.08.2019, 20:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 13654 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 1.000 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Orizna niva prva klasa vo Cesinovo mesto vikano stari Lozja. Nivata ima povrsina od 13.654 dekari ili 13654 metri kvadratni. Broj na parcela 3187/2 cena po dogovor

 Кочани    Општина:Чешиново

Прати Е-Маил

 valentin

Потврден огласувач