Logo

Delovi za audi 2.5 tdi 150hp 070-598-666

Број на оглас: 3052366 | Објавен на: 02.04.2019, 09:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A6

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2019

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: 666 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Polovni delovi za audi 2.5tdi v6
Kozeni sedishta so greachi i elektrika
Parking senzori
Fabrichki zatemneni stakla
Servotronic
Zdravo podvozje
Isporaka niz cela mk 070-598-666

Огласи од: Auto Gambi

Auto Gambi

Виница

Станете Премиум член

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 Bobi

Потврден огласувач