СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА 766 М2 НА ЛАВЧАНСКИ ПАТ
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.04.2021 09:50

Битола / Битола

Квадратура:

766 m²

Тип на земјиште:

Градежно

ПАРЦЕЛАТА Е НА ОДЛИЧНА ЛОКАЦИЈА,СО ПЛАТЕНИ ПРИКЛУЧОЦИ ЗА СТРУЈА И ВОДА.
ВРЕДИ ДА СЕ ВИДИ,ЦЕНА ПОВОЛНА
ИНФОРМАЦИИ ВО АГЕНЦИЈАТА ДЕЛТА ИН БИТОЛА, СЕКОЈ РАБОТЕН ДЕН ОД 8,30 ДО 13,30 И ПОПЛАДНЕ ОД 16 ДО 18, ВО САБОТА ОД 9 ДО 14 ИЛИ НА 071 815 015 ,047 615 090 И НА FACEBOOK АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ ДЕЛТА ИН БИТОЛА

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

Делта Ин - Агенција за недвижности
ул.Велешка бр.17
Потврден огласувач
38971815015
047615090
Испрати Е-маил до огласувачот

СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА ВО БЛИЗИНА НА ХОТЕЛ БИТОЛА 280 М2

28000 €

СЕ ПРОДАВААТ ДВЕ ПАРЦЕЛИ НА ИНДУСТРИСКИ ПАТ 4561 М2

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам