1 / 5
WV Passat | Delovi
По Договор
05.11.2021 12:36

Кичево

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2001

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2017

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Se prodavaat delovi za WV Passat, se shto vi treba na edno mesto...

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

S-Auto
Marshal Tito br.1
Потврден огласувач
078411181
Испрати Е-маил до огласувачот

Ford Mondeo | Dizel, 2002 god, perfektno - delovi

0 €

Golf 5 | 2.0 TDI, 2004 god | S-Auto Kicevo

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам