1 / 3
Mercedes A190 | 1999 | S-Auto Kicevo
По Договор
24.09.2019 09:41

Кичево

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

A 190

Година:

1999

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2017

Сила на моторот:

93 kw / 126 ks

Se prodava Mercedes A190 Dizel...

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

S-Auto
Marshal Tito br.1
Потврден огласувач
078411181
Испрати Е-маил до огласувачот

Peugeot 206 SW | Delovi | 2.0 Benzin | S-Auto

0 €

Mercedes A200 CDI Avangarde | 2007 god | Za delovi

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам