1 / 2
Peugeot 206 SW | Delovi | 2.0 Benzin | S-Auto
По Договор
05.08.2021 14:41

Кичево

Марка:

Peugeot

Модел:

206

Година:

2002

Гориво:

Бензин

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2017

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Se prodava Peugeot 206 SW za delovi, se shto vi treba....

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

S-Auto
Marshal Tito br.1
Потврден огласувач
078411181
Испрати Е-маил до огласувачот

Mitsubishi Carisma | Dizel | Za delovi

0 €

Peugeot 206 SW | Delovi | 2.0 Benzin | S-Auto

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам