1 / 2
AUDI 1.8t 180hp | Delovi | Full Oprema | S-Auto
По Договор
09.09.2020 04:19

Кичево

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2000

Гориво:

Бензин

Километри:

120000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2017

Сила на моторот:

132 kw / 179 ks

Se prodavaat delovi za Audi 1.8turbo 180ks, odlicna shasija, zdravi farovi, full oprema..

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

S-Auto
Marshal Tito br.1
Потврден огласувач
078411181
Испрати Е-маил до огласувачот

BMW 730 | Na delovi | S-Auto Kicevo

0 €

Ford Mondeo | Dizel, 2002 god, perfektno - delovi

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам