1 / 4
WV Golf 4 1.9 TDI 110 | 🇨🇭 | Full service | Cel ili Delovi
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.04.2020 05:53

Кичево

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2001

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2020

Сила на моторот:

82 kw / 111 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Odlicen Golf 4, 1.9 TDI, 110hp, se prodava na Delovi | Climatronic, Lexus Farovi, Sport Spirali, 6 airbags, Remus od grana, 225/40/18 novi zimski gumi..
☎️078/411-181

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

S-Auto
Marshal Tito br.1
Потврден огласувач
078411181
Испрати Е-маил до огласувачот

AUDI 1.8t 180hp | Delovi | Full Oprema | S-Auto

0 €

Audi A4 1.8t 150hp | Za delovi

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам